Soulstone Gathering 2019 – Nowy Świat – G’ Day

Nowy świat wydaje się być gościnnym miejscem. Czujemy, jak miejsce to pulsuje nieznaną, ale potężną energią. Przed nami mieniący się feerią barw portal… Chodźmy.

Pierwszy dzień głównej edycji festiwalu za nami. Koncerty rozpoczął rześki jak morska bryza występ .WAVS, którzy przypomnieli nam czemu lata 90′ były fajne, a obecne czasy – jeszcze fajniejsze. Po szumie fal przyszła kolej na medytacyjny występ ARRM, którzy zaprezentowali przedpremierowo materiał z nadchodzącego albumu. Lonker See z Trójmiasta zaczarowali nas jak zwykle swoją pomysłowością i energetycznym hałasem. Do Krakowa powrócili też Holendrzy z GOLD, prezentując specjalny, wydłużony set z nawiedzonymi i smutno-pięknymi post-punkowo/ shoegaze’owymi piosenkami. Wieczór został ukoronowany relaksującym występem Weedpecker, którzy w ostatniej chwili zastąpili zatrzymanych przez skasowane połączenie lotnicze Toundrę.

Poniżej znajdziecie garść zdjęć oraz wideoimpresji z imprezy – dziękujemy Wam, że z nami byliście. Do zobaczenia już wkrótce!