Soulstone Gathering Festival & Warm Up Party: ceny biletów

Już 4 lipca o godz. 12:00 do sprzedaży trafią karnety na tegoroczny Soulstone Gathering Festival oraz bilety na Warm Up Party. Dla stałych bywalców koncertów spod egidy Soulstone Gathering przygotowaliśmy specjalny limitowany pakiet na nasz jesienny tryptyk koncertowy ? zestaw wejściówek na Festival, Warm Up oraz Afterburner w niższej cenie.

Soulstone Gathering Festival odbędzie się 9-10 listopada w Zet Pe Te na terenie krakowskiego kompleksu Tytano. Do tej pory potwierdziliśmy udział My Sleeping Karmy, YOB, Sunnaty, Black Salvation, Wiegedood oraz francuzów z The Necromancers. Przed nami wciąż kilka ogłoszeń spod znaku TBA.

Karnety 2-dniowe

I pula od 4.07 ? 120 zł
II pula ? 140 zł
III pula ? 150 zł

Warm Up Party od samego początku jest jest stałym punktem na jesiennej mapie koncertów spod egidy Soulstone Gathering. Headlinerem tegorocznej rozgrzewki będzie ukraińskie Somali Yacht Club, a miejscem naszego spotkania ? kultowy klub Alchemia.

Bilety:

I pula od 4.07 – 45 zł
II pula: 55 zł

Afterburner swoją historię pisze od zeszłego roku. Szczegóły wydarzenia wraz z pierwszymi zespołami podamy jeszcze w lipcu. Na ten moment możemy zdradzić, że impreza odbędzie się pod koniec listopada.

Bilety: TBA

Pakiet na wszystkie 3 muzyczne spotkania – 200 zł